fbpx

Aby ste mali z hry čo najlepší a najpríjemnejší zážitok, prosíme vás o dodržiavanie nasledujúcich pravidiel:

 1. Najprv si povedzme čo je cieľom hry. Cieľom hry je na každej dráhe dostať čo s najmenším počtom úderov loptičku z odpaliska, t.j. odpaľovacieho poľa, ktoré je označené, cez prekážky (podľa typu dráhy) do cieľovej jamky. Hraje sa na 18 dráh, čo je jeden okruh.

   

  1 úder = 1 bod

 2. Jednu dráhu možno hrať maximálne na 6 úderov (bodov) len jednou loptičkou. Ak sa loptička ani potom nedostane do cieľovej jamky, hráč dostane 7 bodov. Najvyšší počet bodov je teda 7. Dráhy sa hrajú najlepšie v poradí od 1 do 18.
 3. Doporučnený počet hráčov na jednej dráhe je 4, maximálne však 6. Ak je v skupine viac hráčov, doporučujeme skupinu rozdeliť na 4-6 hráčov a vyhodnotiť  skupiny navzájom medzi sebou. Vyhráva skupina s najmenším počtom bodov.
 4. Ak loptička vyletí von z dráhy pred prekážkou, začína sa odznova z odpaliska. Pokiaľ loptička vyletí z dráhy po prekonaní prekážky, pokračuje sa z miesta, kde loptička opustila dráhu. V oboch prípadoch sa nepripočítavajú žiadne trestné body.

   

 5. Pokiaľ loptička zastaví blízko mantinelu, je možné ju položiť cca 20cm kolmo od mantinelu.
 6. Hráč stojí vždy vedľa dráhy, nie na dráhe ak to je možné.
 7. Po skončení kola si hráči spočítajú svoje výsledky, hráč s najnižším počtom bodov VYHRÁVA

  Dôležité UPOZORNENIE:

  Spoluhráč stojí min. 2metre od hráča, najlepšie čo najďalej, aby nedošlo k úrazu. Dostať golfovou palicou po hlave neprajeme nikomu, je to fakt bolestivé:).

  Hráči mladší ako 10 rokov, môžu hrať len v doprovode rodiča, alebo osoby staršej ako 15 rokov, pričom doprovod nesie plnú zodpovednosť.

  Každý hráč je povinný správať sa tak, aby nedochádzalo k poškodeniu dráh, alebo vybavenia areálu, preto Vás prosíme buďte navzájom k sebe a prostrediu ohľaduplní.

Ďakujeme, že rešpektujete tieto pravidlá, pretože nám pomôžu skvalitniť naše služby.

Prajeme Vám príjemnú zábavu a skvelé zážitky……

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:

Close Menu
ZAREGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE ZĽAVU 10% Z CENY VSTUPU TERAZ
Zavrieť